Фокусник для дітей

Код послуги: 10213

Фокусник на дитяче свято

Коли батьки організовують святкування дня народження для своєї дитини, вони хочуть, щоб все пройшло ідеально, щоб синок або донечка були в захваті і запам’ятали цей день надовго. Дитячий фокусник допоможе Вам створити справжнє свято для Вашої дитини. Різноманітні фокуси, ілюзія та чари захоплять увагу не лише діток, але і дорослих. На Вас чекає атмосфера магії та загадковості. Замовити фокусника на день народження у Львові – так просто, а натомість отримаєте справжнього доброго чарівника, ну прямо як Гаррі Потрер. 

На Ваш вибір ми пропонуємо дві програми дитячого фокусника у Львові. Ви можете обрати звичайну програму фокусника, або замовити шоу плюс майстер-клас, де дітки зможуть не лише дізнатись, як виконуються де-які фокуси, але і самі зможуть спробувати повторити їх.  Оберіть будь ласка, згідно Ваших побажань.

Є декілька варіантів програм:

  • 25 хв.  - шоу програма з інтерактивом, різноманітні фокуси (кільця, кульки, гроші, мотузки, карти, серветки, паперовий сніг) - 1600 грн
  • 40 хв.  - шоу програма з інтерактивом (ложки, продукти харчування, кільця, кульки, гроші, вогонь, мотузки, карти, серветки, паперовий сніг) - 2000 грн.
  •  60 хв. - шоу програма з інтерактивом + декілька секретів фокусів (ложки, продукти харчування, кільця, кульки, гроші, вогонь, мотузки, карти, серветки, паперовий сніг, окуляри, літаючий столик) -  2600 грн.

 

 


Вартість: 1600 грн